info linka : 0902 120 300, e-mail : svetluska@svetluskanz.sk

otváracie hodiny : pon./pia. : od 9:00h - 17:00h, sobota od 9:00h do 12:00h 

(po-pia 9:00 - 17:00)
 
 

 

 

 

 


O NÁS
Svietidlá Svetluška s.r.o.

Hľadáte kvalitné svietidlá alebo, elektroinštalačný materiál do svojho bytu, kancelárie, obchodného priestoru, alebo do záhrady, parku, k svojmu záhradnému altánku? Potom ste na správnom mieste. Obchod so svietidlami a elektroinštalačným materiálom SVETLUŠKA s.r.o. sa špecializuje sa na široký sortiment exteriérových a interiérových svietidiel ale aj vypínačov, zásuviek, LED žiaroviek, LED pásov, inštalačných káblov, priemyselných či kancelárskych svietidel za bezkonkurenčnú cenu. Produkty v našej predajni pravidelne dopĺňame a sledujeme trendy v osvetľovaní interiérov i exteriérov.

Vyberte si z našej ponuky svietidiel, klasických alebo moderných. Svietidlá rôznych tvarov a farebných kombinácií ktoré ponúkame aj na našich internetových stránkach www.svetluska-svietidla.sk alebo www.elektro-material.sk. U nás nájdete lustre veľké do väčších interiérových priestorov ale aj menšie napríklad do spálne. V ponuke máme aj svietidlá, stolové alebo nástenné, na skrášlenie a spríjemnenie útulných večerov alebo svietidlápraktické, vhodné pri čítaní vašej obľúbenej knihy. Vyberte si u nás aj exteriérové svietidlá alebo veľmi vyhľadávané a obľúbené úsporné svietidláako aj LED svietidlá, potešte vašich blízkych s darčekom od nás, napríklad lávovými svietidlami. Ponúkame však aj kancelárske či priemyselné svietidlá. Svietidlá do každej miestnosti, kancelárie, haly a všetkých interiérových či exteriérových priestorov u vás doma alebo aj v práci nájdete u nás rýchlo a jednoducho za skvelú cenu.

Všetkým našim zákazníkom ponúkame rôzne akciové ponuky a množstevné zľavy. SVETLUŠKA kladie dôraz na potreby našich zákazníkov. Preto sú naše výrobky rozmanité z hľadiska dizajnu, farieb i materiálov. Ponúkame odbornú radu a pomoc nielen individuálnym klientom, ale aj hotelom, penziónom, reštauráciám a kaviarňam. Takmer všetky ponúkané svietidlá máme skladom v dostatočnom množstve a teda vieme uspokojiť zákazníkov ihneď v širokom sortimente. Ponúkame širokú škálu svietidiel a elektroinštalačného materiálu značky Philips, Osram, Massive, Luxera, Prezent, Rabalux, Eglo, Legrand a mnoho ďalších výrobcov. Ak chcete, aby Vám naše svietidlá slúžili dlhú dobu, dodržujte zásady odbornej inštalácie, vhodné svetelné zdroje a podobne.

 

 

 

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YWM4M